Arkadaşlara Kurban Bayramı Mesajları 2019

Kurban Bayramı’nda arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel Whatsapp, Facebook ve Instagram mesajları. 11 Ağustos 2019 Kurban Bayramı’nda arkadaşlarınıza göndereceğiniz güzel ve anlamlı mesajlar.

Kurban Bayramı‘nın olmazsa olmazlarından sabah uyandığınızda atmanız gereken mesajlardır. Kurban Bayramı için her ne kadar aklınızdan bir mesaj yazıp göndermek güzel olsa da bunu düşünebilmek ve herkese uygun bir mesaj haline dönüştürebilmek oldukça zordur. Bu yazımızda sizler için arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz en güzel Kurban Bayramı mesajlarını derledik.

Konu içerisinden hoşunuza giden en güzel mesajı kopyalayarak rahat bir şekilde tüm arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. SözünGüzeli.Com olarak sizlerin de 2019 yılı Kurban Bayramı mesajlarınıza öncelik etmekten mutluluk duyarak Kurban Bayramınızı kutlarız. İyi bayramlar!

Yakın Arkadaşa Kurban Bayramı Mesajları

Sevdiğiniz ile birlikte mutlu bir bayram geçirmen dileği ile en sevdiğim arkadaşım. Kurban Bayramın kutlu olsun. İyi bayramlar.

Kurban bayramın mübarek olsun arkadaşım. Sevginin birleştiği, belki durgun, belki yorgun olsa da mutlu yine de yarınlara umutlu bir o kadar da sevgi dolu nice beraber geçireceğimiz bayramlara.

Her ilkbahar döneminde gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu kurban bayramında da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum arkadaşım. Kurban bayramın kutlu olsun.

Allah’tan bir dua gibi. Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol, Kurban Bayramın kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça daha iyi anlaşılır. Bu güzel Kurban Bayramı’nı da birlikte geçirmek, önümüzdeki günlere daha bir güzellikle bakmak umuduyla. Kurban Bayramın kutlu olsun arkadaşım.

Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle beraber mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederiz.

Akrabalara Kurban Bayramı Mesajları

Hayra, Huzura, Barış ve Adalete. Birlik ve beraberliğimize vesile olması temennisi ile. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Canım ailem, sizi çok sevdiğim için bu mesajı yolluyorum. Bayram geldiği için çok heyecanlıyım. Kurban Bayramınızı kutluyorum. Nice mutlu bayramlara birlikte İnşallah.

Resullullah, Ramazan bayramı günü bir şey yemeden namaza çıkmazdı. Kurban Bayramı günü ise evine dönene kadar bir şey yemezdi. Ne güzeldir ki böyle naif bir ecdadın nesilleriyiz. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramınız mübarek olsun. Rabbin tüm İslam alemine nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Amin.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve barış içinde geçirmenizi dilerim. Bu bayram tüm insanlıkta hayırlara vesile olsun.

Kardeşliğin pekiştiği, sevgilerin birleştiği, dillerin duada, gönüllerin dostlukla buluştuğu bu gün Rabbin, hepimize hayırlı nice bayramlar nasip etsin. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek bayramda kalplerinizde barış, etrafınızda sevgi, gözlerinizde umut olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Hoşunuza giden Kurban Bayramı Mesajları 2019 arasından birini yorum olarak bizlere sunmayı unutmayın. Bildiğiniz farklı Kurban Bayramı Mesajları mevcutsa onları da bizlere yorum olarak gönderebilirsiniz. Tekrardan herkesin 2019 yılı 11 Ağustos Kurban Bayramı kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir