Anlamlı Yılbaşı Sözleri

Yılbaşı için söylenmiş en anlamlı sözler. Yılbaşında gönderebileceğiniz en güzel yılbaşı sözleri bu yazımızda bulabilirsiniz. 2019 yılına girerken sevdikleriniz veya arkadaşlarınıza yılbaşında güzel bir yılbaşı sözü yazmak istiyorsanız aşağıda bulunan anlamlı yılbaşı sözlerinden birini seçebilirsiniz.

Sizler için yılbaşında söylenebilecek en güzel sözleri bu yazımızda derledik. Yılbaşında söylenebilinecek en anlamlı ve güzel sözleri kopyalamak için sözün üzerine basılı tutmanız yeterli. Mutlu yıllar!

Yılbaşında Söylenebilinecek En Anlamlı Yılbaşı Sözleri

 • Bu hayatta seni sen yapan ne varsa bu yıl da onlardan uzaklaşmaman ve hiçbir zaman seni yönlendiren güzel yüreğinin yolundan ayrılmaman dileği ile.. Mutlu yıllar!
 • Bu yıl da her günün bir önceki gününden daha coşkulu, tüm mutluluklarının kahkahalara boğulduğu, başarıların ardının arkasının kesilmediği, yüzünde hep bir gülümseme bırakacak bir yıl geçirmen dileği ile.. Nice iyi senelere dostum.
 • Bu yıl geçmişte yaşadığın tüm kötü anılarını aklından silmeni ve hayatına yepyeni bir sayfa açarak, tazelenmiş umutlar ile bakmanı temenni ediyorum. Umudunu ne olursa olsun hiç kaybetmemelisin. Mutlu yıllar!
 • Geçtiğimiz yılda öğrendiğim en değerli şey seninle yaşadığım her anı çok sevdiğimi bilmek oldu. Dünüm, bu günüm ve yarınımsın sevgilim. Seni bu yıl değil her yıl seveceğim. Mutlu yıllar.
 • Allah’ın hepimize mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşatmasını dilerim. İyi seneler.
 • Bir değil onlarca yıl geçse de hep seni seveceğim sevgilim. Birlikte geçirebileceğimiz nice yıllara! Yeni yılın kutlu olsun.
 • Bu yılda yaşanan tüm dargınlıkların bitmesi ve dünyamızda nihai barışın olması temennisi ile.. İyi yıllar.
 • Her zaman bulutsuz bir gökyüzüne sahip ol demiştim, umutların hiç tükenmesin, solmasın diye. Yeni yılda hiçbir zaman umutsuzluk içinde olmaman ve kurduğun hayallere ulaşabilmen dileği ile.. İyi yıllar!
 • Hepinize şekerden daha tatlı, hayallerin gerçeklere ulaştığı, mutluluğun hiç eksik olmayacağı bir yıl diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
 • Yanımda senin olduğun sürece bu hayata bağımlılığımı ve umutlarımı hiçbir zaman yitirmeyeceğim. Bir yıl değil bir ömür yanımda ol sevgilim. Nice mutlu yıllara!

Yılbaşında sevdiklerinize gönderebileceğiniz en anlamlı yılbaşı sözlerini bu yazımızda okudunuz. Aklınızda olan ve başkaları ile paylaşmak istediğiniz yılbaşı sözlerini aşağıdan yorum atarak bizlere ulaştırabilirsiniz. 

One Reply to “Anlamlı Yılbaşı Sözleri”

 1. Yılbaşı yaklaşıyor birkaçını not aldım. Yılbaşı anlamlı sözler var sağolun. Bunu sevdim “Bu yılda yaşanan tüm dargınlıkların bitmesi ve dünyamızda nihai barışın olması temennisi ile.. İyi yıllar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir